Вхід

27 січня 2017 року

 

 

Оголошення
про проведення конкурсного добору

на вакантну посаду директора
Карлівського районного історико-краєзнавчого музею

 

 

      Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу управління культури, національностей та релігій від 05.09.2016 № 57/01-07 Відділ управління комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад Карлівського району оголосило конкурс на вакантну посаду керівника комунального закладу культури, а саме:

      Карлівського районного історико-краєзнавчого музею

      Документи на участь у конкурсі приймаються з 28 січня 2017 року по 27 лютого 2017 року.

 

      Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-  копії документів, що посвідчують особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 

       Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

 

     Зазначені документи надаються або надсилаються на адресу Відділу управління комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад Карлівського району:39500, Полтавська область, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85. Відповідальна особа – Бабенко Сергій Станіславович, контактний телефон: (246), 2-62-00.

 

     Конкурсний добір починається з 28 лютого 2017 року та закінчується не пізніше 28 березня 2017 року.

 

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.