Вхід


 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Карлівської районної ради

  

 11 - 15 лютого  2019 року

 

-         12 лютого голова районної ради Петро Світлик та заступник голови районної ради Володимир Кравцов візьмуть участь у змаганнях із зимових видів спорту серед сільських, селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад, районних рад, їх заступників на гірськолижній базі «Сорочин Яр», с.Стасі, Диканського району.

-         12 лютого відбудеться засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

-         13 лютого голова районної ради Петро Світлик проведе особистий прийом громадян – жителів району.

-         13 лютого відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради:

1.      Про співучасть сільських громад в реалізації комплексної Програми розвитку боротьби та гирьового спорту в Карлівському районі на основі співпраці територіальних громад в 2019-2014 роках.

 2.      Про перспективи фінансування в 2019 році фізіотерапевтичного відділення КНП «Карлівська ЦРЛ».

 3.      Про створення комунального підприємства по пасажирському обслуговуванню сільського населення Карлівської районної ради.

4.      Різне.

-         14 лютого відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму та з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування:

1.      Про затвердження в новій редакції Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Карлівщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

2.      Про затвердження районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича на 2019-2020 роки».

3.      Про затвердження Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2019-2021 роки.

4.      Про створення комунальної установи «Карлівський інклюзивно-ресурсний центр».

5.      Про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної освіти, дошкільних відділень НВК, МНВК, методичної служби відділу освіти, молоді та спорту.

6.      Про виконання Програми культурно-мистецьких заходів за 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік.

7.      Про затвердження комплексної Програми розвитку боротьби та гирьового спорту в Карлівському районі на основі співпраці територіальних громад в 2019-2024 роках.

-         15 лютого виконавчий апарат районної ради візьме участь у заходах до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.