Вхід


 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Карлівської районної ради

 

з 10 – 14 грудня  2018 року

 

 

 

-           10 грудня відбудеться засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

 

-    12 грудня відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань на засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму .

 

-12 грудня відбудеться спільне засідання постійних комісій  районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергозбереження, постійної комісії з питань забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та інформаційної сфери.

 


  -   12 грудня  відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва й управління комунальним майном.

 

  -  14 грудня голова районної ради Петро Світлик візьме участь у мітапі « Ідея. Реалізація. Успіх», метою проведення якого є підведення підсумків та нагородження переможців і учасників обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки» ( м. Полтава).

 

  -  14 грудня  керівництво районної ради та представники трудових колективів візьмуть участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.