Вхід

 КАРЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА

                                                  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(друге засідання першої сесії сьомого скликання)

РІШЕННЯ

від 27 листопада 2015 року                                              м. Карлівка

 

Про обрання постійних комісій районної ради

сьомого скликання та їх голів.

 

Керуючись пунктом 2 статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

утворити постійні комісії районної ради:

 

Постійна комісія з питань забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та інформаційної сфери:

 
Голова – Кириченко Василь Петрович – БПП Солідарність
Членами комісії:
Ткачов Юрій Олександрович – Батьківщина

Шарлай Валерій Анатолійович – Рідне місто

Левенко Сергій Петрович – Свобода

Омельченко Володимир Михайлович – Батьківщина

Пономаренко Юрій Володимирович – Аграрна

Савчук Ірина Іванівна – Радикальна партія

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергозбереження:

 
Голова – Олексієнко Микола Федорович - Батьківщина
Членами комісії:

Микитенко Леонід Іванович – БПП Солідарність

Якуба Сергій Анатолійович – Рідне місто

Черненко Антон Григорович – Радикальна партія

Стасенко Світлана Борисівна - Аграрна

 

Постійна комісія з питань бюджету, підприємництва й управління майном:

 
Голова – Сідоров Володимир Євгенович - Батьківщина

Членами комісії:

Солодовник Олександр Іванович – БПП Солідарність

Стесенко Оксана Владиславівна – Свобода

Іванілов Олександр Анатолійович – УКРОП

Улько Юрій Володимирович - Аграрна

 

Постійна комісія з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства:


Голова – Підгайний Роман Олександрович – БПП Солідарність
Членами комісії:

Кучерявенко Анатолій Андрійович - Батьківщина

Кадашов Гамід Рамазанович – Аграрна

Жура Олександр Михайлович – Свобода

Коваль Іван Михайлович - УКРОП

 

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування:


Голова – Крутипорох Олег Володимирович - Аграрна
Членами комісії:

Тимоха Олександр Федорович – БПП Солідарність

Кучеренко Ігор Олексійович – Батьківщина

Бегмат Олег Леонідович – Аграрна

Копилець Микола Іванович – БПП Солідарність

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму


Голова – Портянікова Вікторія Вікторівна - Свобода
Членами комісії:
Василець Тетяна Віталіївна – Батьківщина

Заплава Федір Олександрович – Солідарність

Золотухін Олександр Аркадійович – Аграрна

Сирота В'ячеслав Сергійович – Рідне місто

 

 

 

   Голова районної ради                                       П.М. Світлик