Вхід

Склад

постійних комісій районної ради

сьомого скликання та їх голів

 

Постійна комісія з питань забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та інформаційної сфери:

 
Голова – Кириченко Василь Петрович – БПП Солідарність
Членами комісії:
Світлик Петро Михайлович – Батьківщина

Шарлай Валерій Анатолійович – Рідне місто

Левенко Сергій Петрович – Свобода

Омельченко Володимир Михайлович – Батьківщина

Пономаренко Юрій Володимирович – Аграрна

Савчук Ірина Іванівна – Радикальна партія

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергозбереження:

 
Голова – Олексієнко Микола Федорович - Батьківщина
Членами комісії:

Пирлик Раїса Федорівна – БПП Солідарність

Кравцов Вололдимир Володимирович – БПП Солідарність

Коваль Тетяна Миколаївна – Радикальна партія

Стасенко Світлана Борисівна - Аграрна

 

Постійна комісія з питань бюджету, підприємництва й управління майном:

 
Голова – Сідоров Володимир Євгенович - Батьківщина

Членами комісії:

Солодовник Олександр Іванович – БПП Солідарність

Стесенко Оксана Владиславівна – Свобода

Іванілов Олександр Анатолійович – УКРОП

Улько Юрій Володимирович - Аграрна

 

Постійна комісія з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства:


Голова – Підгайний Роман Олександрович – БПП Солідарність
Членами комісії:

Кучерявенко Анатолій Андрійович - Батьківщина

Кадашов Гамід Рамазанович – Аграрна

Жура Олександр Михайлович – Свобода

Коваль Іван Михайлович - УКРОП

 

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування:


Голова – Крутипорох Олег Володимирович - Аграрна
Членами комісії:

Тимоха Олександр Федорович – БПП Солідарність

Кучеренко Ігор Олексійович – Батьківщина

Бегмат Олег Леонідович – Аграрна

Копилець Микола Іванович – БПП Солідарність

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму


Голова – Портянікова Вікторія Вікторівна - Свобода
Членами комісії:
Василець Тетяна Віталіївна – Батьківщина

Заплава Федір Олександрович – Солідарність

Бабич Віра Дмитрівна– Аграрна

Сирота В'ячеслав Сергійович – Рідне місто