Вхід

Аналіз регуляторного впливу
до проекту рішення сесії Карлівської районної ради
«Про надання приміщення для розміщення Карлівського районного товариства інвалідів»


1. Обґрунтування необхідності та мета прийняття рішення.
Розроблення проекту рішення Карлівської районної ради обумовлено подачею клопотання Карлівського районного товариства інвалідів про виділення приміщення для розміщення даної організації в приміщенні Карлівського районного будинку культури, за адресою: м. Карлівка, вул. Леніна, 95.
Головна мета діяльності товариства - соціальний захист прав та інтересів людей з обмеженими фізичними можливостями, сприяння широкій участі інвалідів у спільному житті, залучення їх до посильної праці, більш активному вирішенню соціальних і побутових питань. 
Метою прийняття даного рішення є створення рівних, сприятливих умов для людей з обмеженими фізичними можливостями та участю їх у суспільному житті району. Забезпечення товариства приміщенням дозволить проводити зібрання її членів та вирішувати нагальні питання.
2. Загальна характеристика та основні положення проекту рішення.
Надання приміщення для розміщення Карлівського районного товариства інвалідів на безоплатній основі, без сплати комунальних платежів та податків.
3. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.
Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
4. Фінансово-економічне обґрунтування.
Надання приміщення корисною площею 10,92 м.кв. для розміщення Карлівського районного товариства інвалідів на  безоплатній основі, без сплати комунальних платежів та податків не призведе до вагомих затрат та неефективного використання комунального майна. 
5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття рішення.
Прийняття даного рішення дасть змогу створити умови для об’єднання членів організації та вирішення нагальних питань людей даної категорії.