Вхід

2016-11-10


Спортсмен-гирьовик Олег Коломієць– гордість нашого краю

1IMG_1694.jpg

З 26 по 30 жовтня 2016 року в м. Актобе (Казахстан) проходив Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед дорослих і юніорів, на якому у складі збірної України виступали п'ятеро полтавців. Проте перемогу здобув лише  наш земляк, майстер спорту  міжнародного класу, уродженець села Климівка - Олег Коломієць і став єдиним українським чемпіоном світу у ваговій категорії до 85 кг, виконуючи вправу «поштовх  двох 32-кілограмових гирь» здійснив 124 підйоми, проте програвав росіянину Антону Анасенку, який мав 136 підйомів. Однак у другій вправі двоборства «ривок» - Олег Коломієць здійснив 192  підйоми, а росіянин - лише 159.

     Щоб привітати Олега з цією перемогою очільники Карлівського району організували урочисте свято, на яке були запрошені всі, хто знає Олега і слідкує за його спортивними досягненнями.IMG_1703.jpg

     З вітальними словами до Олега Коломійця звернулись голова районної ради Петро Світлик, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Барилко генеральний директор ПП «Ланнівський цукровий завод» і ПП «Ланна-Агро» Олександр Тимоха та вручили йому цінні подарунки.

1IMG_1701.jpgКрім того, на підтримку спортсмена, Карлівською райдержадміністрацією подано на державну реєстрацію розпорядження голови райдержадміністрації «Про стипендії для підтримки перспективних спортсменів району», згідно якого в 2017 році йому щомісячно виплачуватиметься стипендія. А районною радою, на черговій сьомій сесії, яка відбудеться 22 листопада поточного року, буде ініційовано виділення одноразової матеріальної допомоги  у розмірі 20 тисяч гривень для Олега Коломійця, як переможця Чемпіонату світу з гирьового спорту.

     IMG_1704.jpg
Заняття гирьовим спортом Олег Коломієць розпочав  ще у 2006, коли вступив до Полтавського нафто-геологорозвідувального технікуму. Тоді викладач Олександр Марюхно запропонував йому прийняти участь у змаганнях по гирьовому спорту серед факультетів, де Олег вперше штовхнув дві гирі по 24 кг 37 разів і зайняв перше місце. Пізніше Олександр Анатолійович познайомив Олега з Заслужений тренером України по гирьовому спорту Олегом Морозом, який і до цього часу тренує спортсмена-гирьовика.

       Звання Майстра Спорту України Олег Коломієць здобув у 2008 році на Кубку України у м. Запоріжжя у ваговій категорії до 75 кг.

А норматив майстер спорту міжнародного класу «покорився» Олегу Коломійцю у  2012 році на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту у довгому циклі в м. Гамбург ( Німеччина).

       Відтоді Олег Коломієць постійно виступає на змаганнях з гирьового спорту.

Сам Олег Коломієць виховав шістьох кандидатів у  майстри спорту та одного майстра спорту.

У 2012 році в селі Климівка за ініціативою Олега Коломійця була створена секція гирьового спорту, за фінансування місцевого бюджету та спонсорів був створений спортивний зал, в якому є кімната для занять гирьовим спортом та кімната з тренажерами. Зараз секція налічує понад 15 чоловік, які постійно займаються в цьому залі, це і жителі села Климівка і мешканці Карлівського району. 

IMG_1708.jpgСьогодні Олег Коломієць – майстер спорту міжнародного класу,  4-кратний чемпіон України серед юніорів, 2-кратний чемпіон світу серед юніорів, 8-кратний чемпіон України серед чоловіків, бронзовий призер Чемпіонату Світу 2011, срібний призер Чемпіонату Світу серед чоловіків 2012, 2013, 2014; володар Кубка Світу 2013, володар Кубка України 2012, 2014, 2015, срібний призер Чемпіонату Європи 2016, а тепер і Чемпіон Світу 2016 у ваговій категорії до 85 кг.

               

ВІТАЄМО і ПИШАЄМОСЬ!