Вхід

2015-07-14


Він міг ще послужити Україні

DSCN9538.JPG14 липня у Верхній Ланні попрощалися із загиблим захисником Вітчизни, бійцем дев’ятого оперативного полку Національної Гвардії України, молодшим сержантом Володимиром Плужником.  Наш земляк протягом року брав участь в антитерористичній операції на сході України, був відважним воїном, надійним товаришем для побратимів, виходив неушкодженим із запеклих боїв, а загинув… від нещасного випадку поза зоною бойових дій. І від цього біль утрати ще пекучіший, адже доля оберігала його  від  куль  та осколків снарядів, а фатального збігу  обставин  не відвернула…

Командир Володимира підполковник Ярослав Калашник розповів, що Володимира Плужника було призвано за мобілізацією, і з початку він проходив службу на Дніпропетровщині, а в їхній оперативний полк, що дислокувався в Донецькій області,  його перевели як спеціаліста – механіка-водія танка.  Цю спеціальність він здобув ще під час строкової служби. І був не лише відмінним   командиром танка, зарекомендував себе відмінним снайпером. До бойових завдань  ставився відповідально і вірив, що мир у країні  захистити можна, треба лише докласти всіх зусиль.

І докладав.  Незважаючи на те,  що в серпні мав демобілізуватися, Володимир прийняв тверде рішення  продовжити  службу за контрактом.  Розумів, що  його  знання і навички, здобуті в бою,  потрібні Україні.  А рідних  - батьків,  брата – заспокоював, щоб не хвилювалися за нього, говорив, що все буде добре і днями збирався приїхати додому в чергову відпустку. 

В останню путь свого земляка прийшли провести односельчани. У траурній церемонії прощання з Володимиром Плужником узяли участь  керівники району та області – голова райдержадміністрації Сергій Костенко, голова районної ради Світлана Стасенко, її заступник Володимир Шовковий, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, а також в.о. військового комісара Карлівсько-Машівського ОРВК Сергій Кононенко,  бойові побратими загиблого. Усі висловлюють глибоке співчуття його родині. 

Поховали Володимира Плужника з військовими почестями на місцевому кладовищі. 

DSCN9533.JPG DSCN9539.JPG