Вхід

2019-09-05


Селяни вимагають відремонтувати дорогу

5 вересня відповідно до затвердженого графіка прийомів керівництва районної ради голова районної ради Юрій Ткачов провів виїзний прийом у Варварівській сільській раді.

  Найголовніше для населеного пункту питання – ремонт дороги Вільхуватка - Білухівка - Попівка - /Р-11/. Це єдина дорога, якою можуть дістатися до районного центру мешканці Варварівської, Білухівської, Мартинівської та частково Попівської сільської ради.

Неодноразово керівництво районної ради та сільські голови проводили зустрічі з представниками обласної служби автомобільних доріг, аби шляховики розпочали ремонт даного автошляху. Крім того, щоб пришвидшити процес на позачерговій двадцять четвертій сесії районної ради на ремонт дороги з районного бюджету виділено 500 тисяч гривень.  Проте, ремонтні роботи до цих пір не розпочаті. Щоб звернути увагу на свою проблему, мешканці не лише Варварівки, а й Білухівки, Мартинівки, Попівки наразі готові навіть перекривати проїзд автодорогою державного  значення Р-11 Полтава – Красноград.

У ході виїзного прийому сільський голова Олександр Родик передав Юрію Ткачову  звернення депутатського корпусу Варварівської сільської ради, яке буде перенаправлено районною радою до Полтавської ОДА, Полтавської обласної ради та ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області».

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатського корпусу Варварівської сільської ради

Карлівського району

 

           За інформацією керівництва Карлівської районної ради впродовж 2018 року та звітного періоду 2019 року депутатський корпус районної ради неодноразово намагався звернути увагу на наболіле проблемне питання  - стан доріг загального користування на території району. Але нас цікавить доля однієї автотраси: Вільхуватка - Білухівка - Попівка - /Р-11/. Це єдина дорога, якою можуть дістатися до районного центру мешканці Варварівської, Білухівської, Мартинівської та частково Попівської сільської ради. Вже більше року стан дороги не просто жахливий, - вона стала практично непридатна для проїзду. Навіть обочинами вже неможливо об’їхати жахливі ями на дорожньому полотні. Шкільні автобуси 100% не будуть курсувати по цій дорозі, оскільки наражати небезпеці навіть не здоров’я, а життя дітей ми не маємо права. Це, в свою чергу, зриватиме навчальний процес.

           На останній сесії районної ради, де був присутній Варварівський сільський голова Олександр Родик, представники ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» запевняли присутніх, що в третій декаді липня буде судове засідання щодо проведеного тендеру на ремонт вказаної дороги, а з 1 серпня вже будуть розпочаті ремонтні роботи. Не знаємо результатів судових розглядів, та, власне, вони нам і не цікаві. Нас хвилює стан дороги. Вже закінчується серпень, а віз і нині там.

           Мешканці нашої та й сусідніх громад вкрай обурені цією ситуацією. Звертались до районного керівництва. Там повідомили, що згідно розпорядження в.о. голови Полтавської облдержадміністрації на ремонт дороги Р-11 було виділено на 2019 рік кошти в сумі 10,1 млн. грн. Крім того, з районного бюджету виділено додатково ще 500 тис. грн., але ж роботи так і не розпочаті.

           Жителі доведені до відчаю і готові на кардинальні заходи. Це може бути  повне перекриття руху на вказаному автошляху (хоча цим мабуть обласних чиновників не злякаємо, оскільки дорога не державного значення), перекриття автодороги державного  значення Р-11 Полтава – Красноград на Т-подібному перехресті з нашою автодорогою. Це може бути і масове пікетування будівлі Полтавської обласної ради та облдержадміністрації, врешті-решт, будемо звертатись по допомогу до Президента України. Нам вже немає чого втрачати. Терпіння не безмежне і ми готові йти до кінця.

           Якщо ми не отримаємо бажаного результату в 10-денний термін, всі названі важелі впливу на ситуацію будуть задіяні і ми впевнені, що нас підтримають представники сусідніх громад.

 

Звернення прийняте на зборах громади

села Варварівка 30.08.2019 року