Вхід

2019-08-19


На День села - з подарунками

У привітній атмосфері, з усмішками та піснями чудової серпневої днини громада Федорівки святкувала День села.  Святкували з дитячими розвагами, концертом і подарунками.

         Поздоровити громаду села зі святом завітали  голова районної ради Юрій Ткачов, заступник голови районної ради Сергій Якуба, депутати районної ради Федір Заплава та Валерій Шарлай, сільський голова Віктор Борисенко, керуючий Карлівським відділенням ТОВ «Агро- Край» Василь Ганнус, комерційний директор ТОВ «АПК докучаєвські чорноземи» Михайло Кобченко.

Не лише зі щирими словами вітань до жителів села звернувся голова районної ради Юрій Ткачов. Юрій Олександрович спільно з сільським головою Віктором Борисенком виконали приємну місію - вручили ключі від нового санітарного автомобіля Renault Dokker фельдшеру Федорівської амбулаторії Світлані Бутко. На одній із сесій районної ради за підтримки депутатського корпусу для придбання автомобіля з районного бюджету було виділено 150 тисяч гривень, а 300 тисяч гривень на це придбання спрямовано з бюджету Федорівської сільської ради. Новий автомобіль для медиків та жителів села – засіб першої необхідності, адже дозволить оперативно виїжджати на виклики пацієнтів та таким чином швидше надати необхідну медичну допомогу.

 

IMG_--------------------------------777777777-0-------------------------3087.JPG

 

IMG_----------------------------777777777777777777-------------------------3082.JPG

 

IMG_-----------------------------------------------777777-------------------------------------------3090.JPG

 

  Позитивні емоції своїми музичними та співочими талантами односельчанам продовжили дарувати учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури. Вміння приносити радість людям, невичерпний талант артистів підкорили серця глядачів. Свято вдалося!