Вхід

2019-04-16


Минулої п’ятниці  голова районної ради Юрій Ткачов та заступник голови районної ради Сергій Якуба відвідали Карлівську ЗОШ I-III ступенів №3. Керівники оглянули навчальні приміщення, поцікавилися матеріально-технічною базою, поспілкувалися з директором щодо основних проблемних питань. Карлівська ЗОШ I-III ступенів №3 цього року відзначатиме 100-річчя від дня заснування, а наразі у школі навчається 340 учнів та працює 52 педагоги.

Юрій Олександрович та Сергій Анатолійович звернули увагу на необхідність капітального ремонту навчального закладу. Крім того, дирекцією школи підняте питання щодо благоустрою території школи, зокрема необхідності облаштування майданчика для проведення шкільних святкових заходів. Обговорили також доцільність будівництва майданчика зі штучним покриттям та оглянули місце майбутнього будівництва. Безсумнівно,  такий майданчик у цьому мікрорайоні потрібний, адже це не лише можливість проведення уроків фізичного виховання, а й забезпечення активного дозвілля як дітей, так і мешканців мікрорайону.

 Також цього дня Юрій Ткачов та Сергій Якуба відвідали  амбулаторію загальної практики сімейної медицини у мікрорайоні Гурамішвілі. Мешканців гостро хвилює питання перспектив надання стоматологічних послуг у рамках нинішнього реформування медичної галузі.

 

IMG_-------------------------------------------------------------------2466.JPG

 

  Тож, сьогодні на робочій нараді з головним лікарем КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» Олександром Сіренком,  головним лікарем КНП «Карлівський ЦПМСД»  Людмилою Терентьєвою та секретарем міської ради Олегом Стовбуном обговорили основні моменти співпраці даних установ у питанні надання медичних послуг мешканцям мікрорайону. Зокрема, за результатами зустрічі досягнуто домовленості про те, що щочетверга в амбулаторії буде працювати лікар-стоматолог з Карлівської ЦРЛ. Надалі у зв’язку реформуванням первинної ланки стоматологічні послуги у амбулаторії будуть надаватися лікарем, який матиме відповідну ліцензію та працюватиме як фізична особа-підприємець.