Вхід

!!!

Про перенесення дати проведення двадцять першої сесії Карлівської районної ради сьомого скликання

На 18 грудня  2018 року заплановано засідання  двадцять першої сесії КарлівськоЇ районної ради  сьомого скликання. 

(Детальніше)
!!!

Конкурс малюнків

14.12.2018 року під час проведення мітапу «Ідея. Реалізація. Успіх» відбулася виставка малюнків «Самоврядування очима дітей». 

(Детальніше)
!!!

У Карлівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася 26 квітня 1986 року. Адже саме в цей день було завершено будівництво саркофага над зруйнованим 4-м енергоблоком Чорнобильської АЕС та прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд.

(Детальніше)
!!!

Мітап «Ідея. Реалізація. Успіх»

14 грудня 2018 року в приміщенні аеропорту «Полтава», в рамках проведення мітапу «Ідея. Реалізація. Успіх», відбулося проведення підсумків та нагородження переможців та учасників обласної програми «Бюджету участі Полтавської області 2017-2020 роки». 

(Детальніше)
!!!

Депутати районної ради працюють у постійних комісіях

12 грудня депутати районної ради працювали у складі постійних комісій. Зокрема, свої засідання провели члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергозбереження, постійної комісії з питань забезпечення законності, правопорядку, депутатської діяльності та інформаційної сфери та  постійної комісії з питань бюджету, підприємництва й управління майном.

(Детальніше)
 1 2 3 4 >  Last ›