Вхід

!!!

Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

 15 лютого за участю керівництва району та  міста, воїнів – інтернаціоналістів, громадськості відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан.

(Детальніше)
!!!

Зустріч з фахівцями ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

15 лютого за ініціативою мешканців багатоквартирних житлових  будинків та за сприяння голови обласної ради Олександра Біленького  у кабінеті голови районної ради відбулася робоча зустріч з головним інженером ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимиром Пасічко та начальником служби приладів обліку та контролю за якістю теплопостачання Віктором Іванченком.  

(Детальніше)
!!!

 У п’ятницю, 15 лютого 2019 року  об 11 год. у залі засідань районної ради відбудеться зустріч з головним інженером ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Пасічко Володимиром Степановичем.

(Детальніше)
!!!

Змагалися у зимових видах спорту

12 лютого 2019 року представники Карлівського району  прийняли активну участь у змаганнях з зимових видів спорту серед сільських, селищних, районних рад та об’єднаних територіальних громад, які відбулися на гірськолижній базі «Сорочин Яр» 

(Детальніше)
!!!

Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

13 лютого голова районної ради Петро Світлик провів чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

(Детальніше)
 1 2 3 4 >  Last ›